O thajských masážach

Tradícia thajských masáží pretrváva už viac ako 2 500 rokov. Za ich zakladateľa sa považuje Budhov lekár a priateľ Jivaka. Svoje liečebné metódy a už vtedy známe masáže doplnil o tradičnú čínsku medicínu a indickú ajurvédu. Z Číny sa postupne prebrali najmä akupresúrne techniky a stimulovanie rôznych meridian bodov v tele (toky vnútornej energie). Z Indie prišli vonné rituály a používanie byliniek, ovocia a korení v masážach. Tradičná thajská masáž tiež využíva prvky jogy, reflexológie, strečingu, peelingu a iných postupov.

Účinky thajských masáží

Účinky takýchto masáží sa prejavia na tele a relaxuje a oddychuje pri nich aj myseľ. Masáž pôsobí na energetické dráhy v tele a jej cieľom je harmonizácia a odstránenie energetických blokov.

Priaznivo pôsobia na vnútorné orgány a žlazy

Odstraňujú z tela toxíny

Odstraňujú bolesti chrbta

Pôsobia ako prevencia proti artritíde

Uvolňujú stres a napätie

Zlepšujú ohybnosť tela

Zvyšujú imunitu

zlepšujú mobilitu kĺbov a šliach

Stimulujú funkčnost krvného a lymfatického obehu

pôsobia proti poruchám spánku

podporujú látkovú výmenu

uvolňujú napätie v tele aj mysli

Aj keď majú thajské masáže mnoho pozitívnych účinkov na náš organizmus, sú prípady, v ktorých pre vás tento druh masáže nie je vhodný. Thajskú masáž neodporúčame v týchto prípadoch:

Doprajte si blahodárnu thajskú masáž a podporte svoje zdravie a psychickú rovnováhu. Relaxujte, užívajte si pokoj a starostlivosť.

Služby

Masáže

Potrebujete zrelaxovať, podporiť zdravie či krásu? Vyberte si z našej ponuky podľa toho, čo najviac prispeje k vašej harmónii. Doprajte si celotelovú masáž alebo úľavu svojim nohám, tváre a chrbtu.

Day Spa

Dokonalý relax, ktorý vás na niekoľko hodín prenesie do úpne iného sveta. 5 hodín relaxu, starostlivosti, pozornosti pre vaše zdravie, vnútornú harmóniu a pokoj.

Rituály

Rituály sú kombináciou masáží a procedúr podľa zamerania. Vyberte si rituál, ktorý podporí vaše zdravie, harmonizuje dušu alebo zregeneruje telo po športe.
Chcete si rezervovať termín alebo máte iné otázky?
Neváhajte nám zavolať alebo napísať.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.
Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.