Masáže

Pre zdravie, krásu a relax tela I duše

Tradícia liečiteľstva pestovaná v starobylých budhistických chrámoch, akupresúrne techniky z Číny a vonné rituály z Indie sa spojili do umenia a filozifie thajských masáží.

Pocíťte na sebe účinky tejto vedy, ktorá svoju históriu buduje už 2 500 rokov. Jej pozitívne dôsledky sa prejavia na fyzickom tele, ale aj na psychike a takisto zlepšuje ohybnosť a pôsobí ako prevencia proti mnohým chorobám. Tradičná thajská masáž tiež využíva prvky jogy, reflexológie, strečingu, peelingu a iných postupov.

Zažite u nás chvíľku pre seba, doprajte si masáž ozdravnú pre vaše telo a príjemnú pre vašu dušu.

All About Foot

Anti cellulite massage

Aromatherapy heaven

Najobľúbenejšia
Relax
Ideálny relax a uvoľnenie svalov

Najobľúbenejšia masáž našich klientov. Voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Vôňu, ktorá podporí účinok, si vyberáte podľa seba. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita.

Aromatherapy heaven hot edition

Najobľúbenejšia masáž našich klientov v novom prevedení. Aromaterapia aplikovaná s horúcim olejom je v chladných dňoch tou najlepšou voľbou. Voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Vôňu, ktorá podporí účinok, si vyberáte podľa seba. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita.

Face fit facial

Relax
Krása

Jedinečný relax a úžasný oddych. Užite si 45 minút starostlivosti o Vašu tvár. Jemný peeling a masáž Vás priam donútia relaxovať a vďaka vitamínovému séru a kokosovej maske bude Vaša pleť jemná a hydratovaná. Táto procedúra je vhodná pre všetky typy pleti.  Na túto procedúru sa nevzťahujú osobné alebo zľavy vyplývajúce z permanentiek.

Flower scrub

Krása
Relax
Pre krajšiu pokožku, odbúranie stresu a obnovu harmónie v tele

Pre krajšiu pokožku, odbúranie stresu a obnovu harmónie v tele

Tento typ nanášania telového scrubu vytvorili špeciálne pre princezné dávneho Siamu. Scrub metóda využíva liečivé zložky kvetov ruže, sladkých mandlí a jojoby v kombinácii s jemnou masážou. Flower scrub vyhladzuje, relaxuje a obnovuje pokožku, pričom tiež pomáha celkovej cirkulácii krvi v tele. Táto procedúra je ideálna na zlepšenie vzhľadu pokožky, na odbúranie stresu a obnovenie harmónie v tele.

Green gift

Darčeková poukážka
Darujte relax - darček, ktorý zaručene poteší

Čo viac ako chvíľku pre seba v pokoji a odrezaný od vonkajšieho sveta si každý z nás aspoň občas túži dopriať. Tento darček určite nesklame. Obdarovanému všetko vysvetlíme a v prípade záujmu mu radi poradíme s výberom najvhodnejšej procedúry. Vyberte si poukážku na 60 alebo 90 minútovú masáž. Napíšte masáž, ktorú chcete darovať alebo nechajte výber na obdarovaného. Poukážka je plátna rok od jej zakúpenia.

Head, face and neck massage

Proti stresu
Relax
Ideálny relax, ak máte málo času

Masáž hlavy, tváre, oblasti ramien a krku. Vhodné aj na veľmi rýchle odstránenie stresu po a počas práce. Možnosť absolvovať aj ako 30 minútovú masáž v 90 minútovej procedúre.

Hot herbal compress massage

Zdravie
Imunita
Staroveká hrejivá masáž na podporu imunity a vitality

Túto starovekú masážnu techniku priniesli pred 2 500 rokmi do Thajska z Indie. Procedúra zahŕňa používanie špeciálnych vankúšikov, akupresúru, jemné naťahovanie (strečing) a olejovú masáž. Masážne vankúšiky obsahujú zmes exotických bylín, ktoré sa teplom uvoľňujú do tela. Hot Herbal Compress posilňuje telesnú imunitu a celkovú vitalitu. Poskytuje tiež voľný priebeh vnútornej energii, čím dopomáha celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. Túto masáž si môžete zvoliť v dvoch verziách – verzia Liečivé Thajské Bylinky a verzia Kokos.

Just back ®

Zdravie
Uvoľnenie chrbta nielen pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie

Procedúra zameraná práve na najnamáhanejší sval na tele – chrbtový. Thajská technika masáže chrbta spočíva najmä v akupresúre, masírovaní energetických línií a strečingu. Na uvoľnenie sa používa thajský analgetický krém s aloe vera. Pri tejto masáži sú doplnkovo masírované aj zvyšné časti tela.

Muscle relief massage

Zdravie
Uvoľnenie svalov
Úľava pre svaly, zbavuje stresu

Pomalé a intenzívne masážne pohyby na svaloch prenikajú hlboko do svalov po celom tele poskytujúc úľavu na pohybovom ústrojenstve. V kombinácii s efektívnym bylinkovým krémom uvoľňuje táto procedúra napätie v svaloch, odstraňuje stres a lieči fyzické a emocionálne bloky v tele.

Thai foot ritual

Zdravie
Prevencia
Imunita
Reflexná masáž chodidiel pre podporu imunity

Táto procedúra sa zvykne nazývať aj reflexná masáž chodidiel. Stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení. Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov. Thai Foot Ritual zvyšuje obranyschopnosť a podporuje celkový metabolizmus v tele. Možnosť absolvovať aj ako 30 minútovú masáž v 90 minútovej procedúre.

Traditional thai classic (bez sprchy)

Tradičná masáž
Zdravie
Tradičná thajská masáž pre telo ako znovuzrodené

Tradičná thajská masáž v sebe zahŕňa stimuláciu 10 „poludníkových“ tokov energie v našom tele nazývaných aj „Sip Sen“. Táto masáž je kombináciiou „hatha“ jogy, ayurvédskej medicíny a čínskej akupresúry. Ak Vám vyhovuje tvrdšia masáž, polohovanie, strečing, ohýbanie, tak je to masáž práve pre Vás, pretože docieľuje celkový wellness pohybového ústrojenstva. Intenzitu masáže regulujete vy, preto polohovanie, strečing a ostatné činnosti sú vždy do takej miery, do akej Vám to je príjemné a znesiteľné.

Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.