Day Spa

Luxus, ktorý si chcete dopriať 5 hodín dokonalého relaxu

DAY SPA je najnovším trendom v celej Ázii. Ľudia si vychutnávajú relax, starostlivosť a luxus počas niekoľkých hodín. Vďaka celkovej spirituálnej očiste sa cítia priam ako znovuzrodení. Aj tento kúsok Ázie môžete objaviť u nás v Green Lotus a naplno si užiť 5 hodín najlepšej starostilovsti o vaše telo aj dušu. Okrem procedúr si budete vychutnávať aj oddych s občerstvením v intímom prostredí plnom harmónie a pokoja.

Doprajte si čas pre seba alebo si užite spolu s partnerom výnimočný zážitok

Day spa pre neho

Zdravie
Krása
Relax
4 hodiny dokonalého relaxu s kombináciou procedúr špeciálne pre mužov

Užite si tento najnovší trend a doprajte si dostatok času na regeneráciu a relax tela i duše. Pretože filozofia thajských masáží začína od chodidiel, najprv začnete kúpeľom nôh a teplým zábalom. Šikovná thajská masérka urobí SPA peeling a reflexnú masáž chodidiel a následne dostanete tradičnú thajskú masáž na sucho. Po krátkej prestávke pokračujete v olejovej masáži (AROMATHERAPY alebo MUSCLE RELIEF) a na záver sa uvoľníte pri masáži tváre a hlavy. Počas celého pobytu u nás máte k dispozícii občerstvenie, pitný režim aj oblečenie.

Day spa pre ňu

Relax
Krása
Zdravie
4 hodiny dokonalého relaxu s kombináciou procedúr špeciálne pre ženy

Procedúra pre ženu je kombináciou liečivých, okrasných a relaxačných procedúr. Začnete so SPA peelingom a reflexnou masážou nôh a celotelovým thajským peelingom (Flower Scrub – verzia jasmínová ryža alebo citrónová tráva). Po osprchovaní a prestávke máte na výber z olejovej masáže (AROMATHERAPY alebo ANTI CELLULITE) pri ktorej môžete kompletne zrelaxovať. Na záver si vyskúšate na svojej tvári liečivú silu rituálu Face Fit ( peeling, sérum,masáž,maska)

Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.