Vstúpte do nášho sveta pokoja, harmónie a typickej thajskej prívetivosti

O nás

Naša filozofia

Green Lotus bol založený z lásky a úcty k ďalekej kultúre. Thajsko je pre nás inšpiráciou a zdrojom pokoja, pohody a ozdravných rituálov. Sme presvedčení o tom, že blahodárne účinky thajských masáží budú prospešné aj pre mnoho ľudí tu na Slovensku. Práve preto sme sa rozhodli priniesť tento thajský poklad sem k nám. Chceme tvoriť vlastný svet vo svete, kde naši návštevníci nájdu pokoj, pohodu, relax a odstrihnú sa od bežného života. Kladieme veľký dôraz na diskrétnosť, hygienu a príjemnú atmosféru.

Naším cieľom je vás rozmaznávať a vzácny čas, ktorý ste si vyhradili pre seba, umocniť o výnimočný zážitok.

Dôraz kladieme na všetky aspekty našej služby. Chceme vám vytvárať výnimočné chvíle odkedy vstúpite do Green Lotus, hýčkať vás masážami, ktoré uvolnia telo, vôňami, ktoré očaria vaše zmysly a relaxačnou hudbou pre dokonalé prežitie jedinečného okamžiku.

Tím, ktorý sa o vás stará

Masírujú u nás vždy masérky priamo z Thajska s rokmi overenou praxou. Starostlivo si vyberáme náš tím, dbáme na profesionalitu a odborné schopnosti každého nášho zamestnanca.

Zároveň vytvárame prostredie, v ktorom sa všetci cítime príjemne, pretože veríme, že ak chceme mať priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre, sami musíme žiť v harmónii a pokoji so sebou samým i okolím.

Prostredie

Tlmené svetlá, upokojujúce farby, ale aj kúsok typického Thajska tvorí náš Green Lotus. Kladieme veľký dôraz na hygienu a vytváranie príjemného prostredia, v ktorom budete radi relaxovať. Súkromie každého návštevníka zaručí vlastná kója so sprchou a vybavenie potrebné k masáži. Každá miestosť je iná, v každej si môžete osobitne nastaviť teplotu, hudbu a vybrať vôňu tak, aby ste sa cítili čo najlepšie.

Green lotus

Green Lotus je rodinný podnik, kde má každý svoju úlohu, každý robí to, čo ho baví najviac. Je to naša rodinná aj životná filozofia, ktorú tu napĺňame. Tešíme sa spokojnosti našich klientov a neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb.
Chcete si rezervovať termín alebo máte iné otázky?
Neváhajte nám zavolať alebo napísať.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.
Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.