Green gifts

Green gift

Darčeková poukážka
Darujte relax - darček, ktorý zaručene poteší

Čo viac ako chvíľku pre seba v pokoji a odrezaný od vonkajšieho sveta si každý z nás aspoň občas túži dopriať. Tento darček určite nesklame. Obdarovanému všetko vysvetlíme a v prípade záujmu mu radi poradíme s výberom najvhodnejšej procedúry. Vyberte si poukážku na 60 alebo 90 minútovú masáž. Napíšte masáž, ktorú chcete darovať alebo nechajte výber na obdarovaného. Poukážka je plátna rok od jej zakúpenia.

1000 € Green card

Váš predplatený kredit na masáže so zľavou 20%.
Váš predplatený kredit na masáže so zľavou 20%. Využite výhody nášho vernostného programu. Okrem zľavy 20% budete mať možnosť využiť aj akcie pre našich verných zákazníkov. Užite si relax naplno a my vás budeme informovať o zostatku vášho účtu a o našich plánovaných akciách či špeciálnych ponukách, o ktorých sa dozviete ako prvý.

500 € Green card

Váš predplatený kredit na masáže so zľavou 15%.
Váš predplatený kredit na masáže so zľavou 15%. Využite výhody nášho vernostného programu. Okrem zľavy 15% budete mať možnosť využiť aj akcie pre našich verných zákazníkov. Užite si relax naplno a my Vás budeme informovať o zostatku Vášho účtu a o našich plánovaných akciách či špeciálnych ponukách, o ktorých sa dozviete ako prvý.
Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.