Rituály

Nechajte sa rozmaznávať

Ázijské masážne rituály sú komináciou masáží a iných procedúr. Vďaka rituálom si zachováte harmóniu a rovnováhu tela aj ducha.

Chcete relaxovať, zregenerovať po športe? Hľadáte vnútorný pokoj alebo si chcete vychutnať skrášľovací rituál?

Doprajte si to najlepšie podľa toho, čo práve potrebujete.

Coconut bliss

Prevencia
Relax
Zahreje v zimných mesiacoch

Masážny rituál vytvorený špeciálne pre zimné mesiace. Má pripomenúť leto a zároveň chrániť telo voči chladu. Je to kombinácia kokosovej aromamasáže a neskôr kokosových nahrievaních vankúšikov. Prírodný kokosový olej je blahodárny pre pokožku, teplo z vankúšikov a uvoľnovaná kokosová esencia do tela pôsobia tiež ako prevencia.

Harmonizing asian ritual

Harmónia
Relax
Klasický ázijský rituál pre harmóniu tela, mysle a duše

Klasický ázijský rituál pôsobí všestranne na celé telo. Začína reflexnou masážou chodidiel a teplými zábalmi na nohách, ktoré rozprúdia krv a energiu v tele. Nasleduje olejová aromatická masáž. Jej účinné látky sa vstrebávajú efektívnejšie a priaznivo vplývajú na vnútorné orgány. Rituál je dokončený masážou hlavy, tváre a krku, čo prispieva k prekrveniu hlavy a dodáva Vám celkovú harmóniu tela, mysle aj duše.

Healing relaxing ritual

Zdravie
Vitalita
Energia
Pocíťte liečebné účinky thajských terapií na vlastnom tele

Pocíťte liečebné účinky thajských terapií na vlastnom tele

Tento rituál je zameraný hlavne na liečebné aspekty thajských terapií. Začína reflexnou masážou chodidiel, ktorá vplýva na nervové zakončenia v tele a stimuluje všetky orgány v tele. Kvetinový scrub oživuje a podporuje pokožku. Jemné vtieranie scrubu pripraví dobrú pôdu pre aromatickú masáž, ktorá zmobilizuje nabudené telo a pokožku a dodá mu energiu a vitalitu.

Herbal balance ritual

Relax
Harmónia
Rituál, ktorý prehreje telo a navodí vnútornú harmóniu

Pre optimálnu rovnováhu v tele odporúčame tento rituál zameraný najmä na vnútornú harmóniu. Začnete reflexnou masážou chodidiel, ktorá upokojí vnútorné orgány a prekrví celé telo. Nasleduje Hot Herbal Compress vtieraním horúcej zmesi byliniek špeciálnymi vankúšikmi. Rituál je dokončený jemnou masážou hlavy, tváre a krku, čo prispeje k žiadanej rovnováhe v tele.

Royal beauty ritual

Krása
Anticelulitídový rituál špeciálne pre ženy

Anticelulitídový rituál v ponuke Green Lotus iba pre ženy. Celé telo najprv ponoríte do „kvetinového peelingu“, ktorý vyhladí pokožku a odstráni odumreté bunky na pokožke. Potom absolvujete aromamasáž so špeciálnym thajským prírodným olejom proti celulitíde. Jemné akupresúrne dotyky zvýšia efektivitu emulzií. Rituál je vhodný aj ako prevencia.

Sport expert ritual

Pre športovcov
Regenerácia
Uvoľnenie svalov a liečba zranení športovcov

Vynikajúca regeneračná terapia pre aktívne športujúcich a zároveň ideálna liečba svalových a pohybových zranení športovcov. Začína s klasickou thajskou masážou, čím sa docieli strečing a a prekrvenie svalov. Terapia pokračuje Muscle Relief procedúrou, ktorá potom svaly uvoľní a upokojí. Športovci na záver uvítajú masáž hlavy, krku, ramien a tváre.

Thai golfer ritual

Pre golfistov
Regenerácia
Dokonalá regenerácia a relax pre golfistov

Regeneračná terapia vytvorená špeciálne pre golfovú komunitu. Pozornosť pri masáži je venovaná tým partiám, ktoré sú pri golfe najviac namáhané (dolný chrbát, nohy, kolená, ramená). Thajská procedúra pritom okrem masáže využíva strečing, takže svaly nie sú len masírované, ale aj naťahované – uvoľňované. Počas masáže sa používa emulzia, ktorá je v Thajsku určená na regeneráciu thajských boxerov.

Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.