Hlavní produkt

Anti cellulite massage

Aromatherapy heaven

Najobľúbenejšia
Relax
Ideálny relax a uvoľnenie svalov

Najobľúbenejšia masáž našich klientov. Voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Vôňu, ktorá podporí účinok, si vyberáte podľa seba. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita.

Aromatherapy heaven hot edition

Najobľúbenejšia masáž našich klientov v novom prevedení. Aromaterapia aplikovaná s horúcim olejom je v chladných dňoch tou najlepšou voľbou. Voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Vôňu, ktorá podporí účinok, si vyberáte podľa seba. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita.

Coconut bliss

Prevencia
Relax
Zahreje v zimných mesiacoch

Masážny rituál vytvorený špeciálne pre zimné mesiace. Má pripomenúť leto a zároveň chrániť telo voči chladu. Je to kombinácia kokosovej aromamasáže a neskôr kokosových nahrievaních vankúšikov. Prírodný kokosový olej je blahodárny pre pokožku, teplo z vankúšikov a uvoľnovaná kokosová esencia do tela pôsobia tiež ako prevencia.

Day spa pre neho

Zdravie
Krása
Relax
4 hodiny dokonalého relaxu s kombináciou procedúr špeciálne pre mužov

Užite si tento najnovší trend a doprajte si dostatok času na regeneráciu a relax tela i duše. Pretože filozofia thajských masáží začína od chodidiel, najprv začnete kúpeľom nôh a teplým zábalom. Šikovná thajská masérka urobí SPA peeling a reflexnú masáž chodidiel a následne dostanete tradičnú thajskú masáž na sucho. Po krátkej prestávke pokračujete v olejovej masáži (AROMATHERAPY alebo MUSCLE RELIEF) a na záver sa uvoľníte pri masáži tváre a hlavy. Počas celého pobytu u nás máte k dispozícii občerstvenie, pitný režim aj oblečenie.

Day spa pre ňu

Relax
Krása
Zdravie
4 hodiny dokonalého relaxu s kombináciou procedúr špeciálne pre ženy

Procedúra pre ženu je kombináciou liečivých, okrasných a relaxačných procedúr. Začnete so SPA peelingom a reflexnou masážou nôh a celotelovým thajským peelingom (Flower Scrub – verzia jasmínová ryža alebo citrónová tráva). Po osprchovaní a prestávke máte na výber z olejovej masáže (AROMATHERAPY alebo ANTI CELLULITE) pri ktorej môžete kompletne zrelaxovať. Na záver si vyskúšate na svojej tvári liečivú silu rituálu Face Fit ( peeling, sérum,masáž,maska)

Face fit facial

Relax
Krása

Jedinečný relax a úžasný oddych. Užite si 45 minút starostlivosti o Vašu tvár. Jemný peeling a masáž Vás priam donútia relaxovať a vďaka vitamínovému séru a kokosovej maske bude Vaša pleť jemná a hydratovaná. Táto procedúra je vhodná pre všetky typy pleti.  Na túto procedúru sa nevzťahujú osobné alebo zľavy vyplývajúce z permanentiek.

Flower scrub

Krása
Relax
Pre krajšiu pokožku, odbúranie stresu a obnovu harmónie v tele

Pre krajšiu pokožku, odbúranie stresu a obnovu harmónie v tele

Tento typ nanášania telového scrubu vytvorili špeciálne pre princezné dávneho Siamu. Scrub metóda využíva liečivé zložky kvetov ruže, sladkých mandlí a jojoby v kombinácii s jemnou masážou. Flower scrub vyhladzuje, relaxuje a obnovuje pokožku, pričom tiež pomáha celkovej cirkulácii krvi v tele. Táto procedúra je ideálna na zlepšenie vzhľadu pokožky, na odbúranie stresu a obnovenie harmónie v tele.

Green gift

Darčeková poukážka
Darujte relax - darček, ktorý zaručene poteší

Čo viac ako chvíľku pre seba v pokoji a odrezaný od vonkajšieho sveta si každý z nás aspoň občas túži dopriať. Tento darček určite nesklame. Obdarovanému všetko vysvetlíme a v prípade záujmu mu radi poradíme s výberom najvhodnejšej procedúry. Vyberte si poukážku na 60 alebo 90 minútovú masáž. Napíšte masáž, ktorú chcete darovať alebo nechajte výber na obdarovaného. Poukážka je plátna rok od jej zakúpenia.

Harmonizing asian ritual

Harmónia
Relax
Klasický ázijský rituál pre harmóniu tela, mysle a duše

Klasický ázijský rituál pôsobí všestranne na celé telo. Začína reflexnou masážou chodidiel a teplými zábalmi na nohách, ktoré rozprúdia krv a energiu v tele. Nasleduje olejová aromatická masáž. Jej účinné látky sa vstrebávajú efektívnejšie a priaznivo vplývajú na vnútorné orgány. Rituál je dokončený masážou hlavy, tváre a krku, čo prispieva k prekrveniu hlavy a dodáva Vám celkovú harmóniu tela, mysle aj duše.

Head, face and neck massage

Proti stresu
Relax
Ideálny relax, ak máte málo času

Masáž hlavy, tváre, oblasti ramien a krku. Vhodné aj na veľmi rýchle odstránenie stresu po a počas práce. Možnosť absolvovať aj ako 30 minútovú masáž v 90 minútovej procedúre.

Healing relaxing ritual

Zdravie
Vitalita
Energia
Pocíťte liečebné účinky thajských terapií na vlastnom tele

Pocíťte liečebné účinky thajských terapií na vlastnom tele

Tento rituál je zameraný hlavne na liečebné aspekty thajských terapií. Začína reflexnou masážou chodidiel, ktorá vplýva na nervové zakončenia v tele a stimuluje všetky orgány v tele. Kvetinový scrub oživuje a podporuje pokožku. Jemné vtieranie scrubu pripraví dobrú pôdu pre aromatickú masáž, ktorá zmobilizuje nabudené telo a pokožku a dodá mu energiu a vitalitu.

Herbal balance ritual

Relax
Harmónia
Rituál, ktorý prehreje telo a navodí vnútornú harmóniu

Pre optimálnu rovnováhu v tele odporúčame tento rituál zameraný najmä na vnútornú harmóniu. Začnete reflexnou masážou chodidiel, ktorá upokojí vnútorné orgány a prekrví celé telo. Nasleduje Hot Herbal Compress vtieraním horúcej zmesi byliniek špeciálnymi vankúšikmi. Rituál je dokončený jemnou masážou hlavy, tváre a krku, čo prispeje k žiadanej rovnováhe v tele.

Hot herbal compress massage

Zdravie
Imunita
Staroveká hrejivá masáž na podporu imunity a vitality

Túto starovekú masážnu techniku priniesli pred 2 500 rokmi do Thajska z Indie. Procedúra zahŕňa používanie špeciálnych vankúšikov, akupresúru, jemné naťahovanie (strečing) a olejovú masáž. Masážne vankúšiky obsahujú zmes exotických bylín, ktoré sa teplom uvoľňujú do tela. Hot Herbal Compress posilňuje telesnú imunitu a celkovú vitalitu. Poskytuje tiež voľný priebeh vnútornej energii, čím dopomáha celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. Túto masáž si môžete zvoliť v dvoch verziách – verzia Liečivé Thajské Bylinky a verzia Kokos.

Just back ®

Zdravie
Uvoľnenie chrbta nielen pre tých, ktorí majú sedavé zamestnanie

Procedúra zameraná práve na najnamáhanejší sval na tele – chrbtový. Thajská technika masáže chrbta spočíva najmä v akupresúre, masírovaní energetických línií a strečingu. Na uvoľnenie sa používa thajský analgetický krém s aloe vera. Pri tejto masáži sú doplnkovo masírované aj zvyšné časti tela.

Muscle relief massage

Zdravie
Uvoľnenie svalov
Úľava pre svaly, zbavuje stresu

Pomalé a intenzívne masážne pohyby na svaloch prenikajú hlboko do svalov po celom tele poskytujúc úľavu na pohybovom ústrojenstve. V kombinácii s efektívnym bylinkovým krémom uvoľňuje táto procedúra napätie v svaloch, odstraňuje stres a lieči fyzické a emocionálne bloky v tele.

Dĺžka
Preferovaný dátum masáže
Preferovaný čas masáže
Masáž pre dvoch?
Meno a priezvisko
Váš e-email
Telefón

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Neváhajte nás kontaktovať

Radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.