Naše služby

Harmónia tela a duše

Thajské masáže sú umením a životnou filozofiou zároveň. Uľavia telu, upokoja dušu. Chcete si oddýchnuť, zbaviť sa bolesti, podporiť zdravie či krásu? Vyberte si procedúru, ktorá vám najviac vyhovuje. Doprajte svojmu telu tú najlepšiu starostlivosť, zrelaxujte a načerpajte energiu.

Nachvíľu spomaľte a užite si naplno pokoj, harmóniu a luxus.

Ako to u nás prebieha

Vytvárame pre vás príjemné intímne prostredie s dôrazom na úplnú diskrétnosť.
Záleží nám na zabezpečení vášho maximálneho komfortu.

Pocit komfortu a súkromia

Každý návštevník má vlastnú kóju na prezlečenie, osprchovanie a masáž. Nájdete v nej pripravené aj potreby ako sandále, plášť, masážnu spodnú bielizeň a uteráky. Rešpektujeme vaše súkromie v každom momente pobytu u nás. Vďaka včasnému príchodu, minimálne 15 minút pred dohodnutým časom, budete mať dostatok času na prípravu na procedúru. Prevedieme vás centrom, ukážeme vám vašu kóju a oboznámime vás s so samotnou masážou.

Stíšenie sa od okolitého sveta

Všetkým našim návštevníkom chceme dopriať relax a pohodu počas procedúr, ale aj pred nimi a po nich. Pre pravý zážitok z atmosféry je nevyhnutný pokoj, preto vás prosíme o vypnutie vášho mobilného telefónu.

Rezervácie

Váš komfort je našou prioritou. Rezervujte si preto termín vašej procedúry telefonicky alebo mailom. My zabezpečíme, aby bola vaša kója pripravená v čase, kedy to vám vyhovuje najviac.

Masáže

Potrebujete zrelaxovať, podporiť zdravie či krásu? Vyberte si z našej ponuky podľa toho, čo najviac prispeje k vašej harmónii. Doprajte si celotelovú masáž alebo úľavu svojim nohám, tváre a chrbtu.

Viac

Rituály

Rituály sú kombináciou masáží a procedúr podľa zamerania. Vyberte si rituál, ktorý podporí vaše zdravie, harmonizuje dušu alebo zregeneruje telo po športe.

Viac

Day spa

Dokonalý relax, ktorý vás na niekoľko hodín prenesie do úpne iného sveta. 5 hodín relaxu, starostlivosti, pozornosti pre vaše zdravie, vnútornú harmóniu a pokoj.

Viac

Chcete sa dozvedieť viac o blahodárnych účinkoch masáží na náš organizmus?

Chcem zistiť viac

Odporúčame

Relaxačná masáž ako darček

Green gift - darček, ktorý zaručene poteší

Darujte chvíľku relaxu, pohody a oddychu. Čo viac ako chvíľku pre seba v pokoji a odrezaný od vonkajšieho sveta si každý z nás aspoň občas túži dopriať. Tento darček určite nesklame. Obdarovanému všetko vysvetlíme a v prípade záujmu mu radi poradíme s výberom najvhodnejšej procedúry preňho. Vyberte si poukážku na 60 alebo 90 minútovú masáž. Napíšte masáž, ktorú chcete darovať alebo nechajte výber na obdarovaného.

  • 60 min.
  • 49 €
  • 90 min.
  • 60 €
  • Darček
  • Relax

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadaca. Viac informácií

Jazyk:
English